Toto je náš príbeh

Už vieš, že Elvis, stále žije medzi nami?

Náš príbeh

Určite ťa zaujíma, s kým bude tvoj hrdinský plášť viať vo vetre. Na začiatku sme boli dvaja - Kristián & Michal.
Jednému to fungovalo vizuálne a dizajnovo, druhému kreatívne a tvorivo. Preto sme sa rozhodli spojiť sily a vytvoriť značku HEROES. Za jej vznikom spolu s nami stál aj náš malý, morálny pomocník menom Elvis.

Elvisa si si isto všimol aj v našom logu, nie je plyšový, ani vektorový. Je hravý, srdečný a veľakrát nevypočítateľný, tak trocha ako my. Je nám blízky a rovnako tak chceme byť blízki aj my tebe. Nechceme byť len agentúra, ktorá sa ti postará o full-service marketing. Chceme ťa pochopiť a dosiahnúť spoločne s naším tímom hrdinov ten najlepší výsledok.

Mimochodom, na stretnutie s nami môže prísť aj náš spomínaný malý pomocník, nech sa lepšie prelamujú ľady.

A úprimne, kto môže povedať, že sedel na káve s Elvisom?

Kristián Majzlan

Founder / Grafický dizajnér

Kristián, okrem toho, že v hrdinskom tíme zastáva funkciu dizajnéra, venuje sa aj svadobnému fotografovaniu a zachytávaniu nezabudnuteľných chvíľ iných.
Nevystreľuje pavučinu ako Spiderman, nemá batmobil ako Batman, no hrdinom je práve kvôli fotoaparátu v ruke. Keď sa potrebuje odreagovať, utieka sa do sveta počítačových hier, ktoré ho vytrhnú z reality a dodávajú mu kreatívne ba až
fantazíjné nápady.
Ak práve nedrží v ruke fotoaparát alebo playko, isto v nej drží šálku s kávou. Pri tvorbe grafík a vizuálov nepohrdne obľúbeným filtrom či jedinečným Cold brew.

Michal Pavlov

Content Manager / Online špecialista

Michal je u nás content editor a social človek, ktorému najväčšiu radosť robí zmysluplný text s dobrým obsahom, ktorý sa páči všetkým okolo. Hovorí o sebe ako o analógu v digitálnom svete,
niekedy jednoducho uprednostní tichý offline od obľúbeného onlineu. Rád cestuje a jeho turistické chodníčky smerujú najradšej na miesta, ktoré poznajú len domáci. Keď sa vymaní z introvertnej súčasti svojho života plnej kníh a kvalitnej hudby, venuje sa ochotníckemu divadlu, Sám tvrdí, že sa narodil na zlé miesto v zlom čase, želal by si Paríž 20.rokov 20.storočia, na káve s Hemingwayom, vďaka ktorému by napísal knihu.

Gabriela Pastvová

Copywriter

Náš hrdinský tím dopĺňa a bezpochýb je jeho najkrajšou súčasťou Gabika. Ak by mala stredné meno, rozhodne by bolo Pero. Je našou copywritterkou, ktorá sa stará o to, aby texty dobre vyzerali a ľahko či pútavo sa čítali.
Je usmievavou introvertkou, ktorá vidí súhru slov najmä v knihách alebo v tónoch piesní nezabudnuteľného Franka Sinatru či večne živého Elvisa Presleyho. Nebojí sa nahlas vysloviť kritiku, i keď sa veľakrát ťažko počúva,
no robí to kvôli dobru všetkých hrdinov. Preto jej to odpúšťajú, kritiku a jej názory príjímajú a fungovanie bez nej si nevedia predstaviť.

Elvis

Morálny poradca

Najroztomilejší, no zároveň najviac neposedný člen tímu. Elvis. Jeho stredné a zároveň posledné meno je Maskot. Nepatrí k tým najtvorivejším a najukecanejším členom tímu, no keď sa mu niečo nepáči, vie si šteknúť. Je hravý, rád behá a je extra na maškrtky. Hoci nemá žezlo, ostatní sa k nemu správajú ako ku kráľovi, pretože si ho nechcú rozhnevať a predsalen ich dobíja pozitívnou energiou a kreatívnymi nápadmi. Je skutočným znalcom žien, o čom svedčia pohľady na ulici, je roztomilý zvodca a nerobí mu problém otočiť sa aj za neznámou mladou čajkou.

Naši hrdinovia